Datum: 27.11.2014

Vložil: Katka

Titulek: Cheb

Ahojte,
kdyby jste náhodou někdy měli cestu do Chebu a chtěli se někde najíst, tak doporučuji restauraci https://www.daangelo.org/index.php . ¨
Vědí co znamená bez lepku, poradí co si dát, resp. si vyberete z jídelního lístku, samozřejmě ne pizzu a těstoviny. Ale polívky áno, upozorní, že ale bez krutónu :).
Já jsem si tam dala Kuřecí steak se šunkou a mozzarelou a k tomu vařený brambor, vybírala jsem, aby se mohla najaíst i 15m holčička (bez soli, koření). no a všem chutnalo, fakt jsem se dáno tak dobře nenajedla. A jěšte jsme tam mšěli lososa s grilovanou zeleninou. Fakt velké porce a dobře udělané, nevysušené, no super.
Zato jsem měla i jinou zkušenost s restaurace u penzionu Seeberg (hned vedle hradu Seeberg, ten doporučuji), no a tam jako pán ví, co to je bezlepku, že mi udělá přírodní kuřecí maso a zeleninu dušenou. Tak jsem mu řekla, že ok, ale že chci bez soli, aby bylo aj pro malou. Na to mi pán povídá, že to nepůjde, protože to kuřecí maso je již solené, tak jim to dodávají z Brazílie. No fuuj jsem si řekla, to bude humus, maso solené, aby všechno vydrželo. Tak jsem se zeptala, zda mají něco české, tak že to asi ani ne. Tak jsem se toho obávala, ale že vyzkouším. Hlad je hlad. Bylo to veeelmi slane, zelenina rozmrazená hnusná. Taky jsem to jenom ochutnala, Sára se na to i divne koukala, ani ochutnat nechtela tu zeleninu. No měla jsem tam fakt dva extrémy, jedno nepoživatelné a druhé úžasně vychutnané, s přirozenými chutěmi. A ještě cenové srovnaní, tak hnusní (brazilský jídlo) bylo dražší.
Mějte se hezky.
Katka Z.

Přidat nový příspěvek