Datum: 30.09.2014

Vložil: Dobrotky od Loďky

Titulek: Re: díky za akci v Plzni

Moc mě mrzí,paní Petro,že Vás postihly problémy.Vzpomínám si,jak jsme probíraly osobně,co Vás trápí a jak Vás ta celiakie zlobí.Za svoji bezlepkovost ručím,nemáme ani prašnost a suroviny ze kterých jsem vyráběla,jsou známkou jistoty.Netuším,co by Vás mohlo zlobit.Někde bylo malinko kokosu,někde koření,někde oříšky.I když mi dodavatel ručí,že suroviny nejsou kontaminovány a balené zvlášť,je to opravdu už jen na tý důvěře,protože nejsem schopná nechávat všechno znovu měřit a ani to ekonomicky nejde.
Je mi to opravdu líto a věřte mi,že jsem i zvažovala ukončení výroby,je ale spousta těch,co se ozvali,že právě to naše pečivo bylo tak dobrý,že se díky Plzeňský akci,navýšil náš seznam odběratelů.My,výrobci,kteří se zaobíráme touto problematikou,jsme pořád na tenkým ledě.My,kteří jsme se na to dali,to neděláme pro peníze ale pro vás.Víme,jak je to těžký,a finančně náročný,když se má ze dne na den přejít na stravu bez lepku.
Jsem ráda,že jste se ozvala,jsem zase o malinko chytřejší a to,co jsme kontrolovali na 100%,teď musíme hlídat jednou tolik.Omlouvám se .M.Lodinová

Přidat nový příspěvek